Výprava do Plzně – 24.-25. 3. 2018

Na tuhle výpravu jsme se sešli v sobotu v půl desáté ráno na vlakovém nádraží, odkud jsme poté jeli do Plzně. Cestou jsme se dobře bavili a dozvěděli se spoustu zajímavých věcí, třeba, že bakterie jsou kulaté, a proto se nevejdou do hranatých věcí, což asi nepochopí nikdo, kdo s námi nebyl! V Plzni jsme z vlakového nádraží šli až k lesní školce u hřbitova, kde jsme měli přespat. Kolem byla docela hezká krajina, louky, lesík a řeka. Dali jsme si do klubovny batohy, naobědvali se a šli objevovat krásy Plzně. Přesněji jsme navštívili Techmanii. Tam jsme strávili příjemných pár chvil hraním si a cákáním vody, ale všechno v zájmu vědy, že ano. Když se setmělo, vraceli jsme se zpátky večeřet a spát. Další den ráno jsme se nasnídali, zabalili si a šli jsme zase na vlak zpátky domů.

Počasí bylo docela příjemné, nepršelo nám a i chvílemi svítilo sluníčko. Dle mě se výprava vydařila a třeba bude příště i hojnější účast 🙂

Účastníci:

Skauti: Vilda, Tomáš, Aurel

Vedení: Jiřík, Skippy, Míša, Bára

 

Zapsala: Míša