Výprava do okolí Slaného – 17.2. 2018

Sešli jsme se v sobotu ráno u Domečku. Počasí bylo sice studené a mlhavé, ale chuť užít si tuhle výpravu nám rozhodně nevzalo. Začali jsme zkoumáním díry na vodoměr a pak jsme se vydali směrem ke Slánské hoře. Když jsme se po nesmírném úsilí vyškrábali nahoru, naskytl se nám nevídaný výhled (jako v Ostravě!) a zazpívali jsme si pěkně Tři kříže, i když to prý není o těchto křížích, ale kdo ví, že jo. Také jsme si zahráli hru o kóty, která nás všechny moc bavila.
Ze Slánské hory jsme putovali do lesů u Božího hrobu. Tam jsme si rozdělali oheň a připravili oběd. Po jídle jsme si všichni (nebo skoro všichni) posedali okolo ohně a zazpívali si pár oblíbených písniček, než jsme se vydali zpátky. Cestou jsme ještě stihli uspořádat menší sněhovou bitku a zahrát si vybíjenou.
Osobně myslím, že se nám výprava vydařila a rádi se zúčastníme další.

Účastníci:
Vedení: Betka, Jiřík, Elkos
RR a RS: Skippy, Bára, Míša, Papež
Skauti: Pája, Eliška, Kryštof, Emilka, Fanda, Martin, Tomáš, Emilka, Vilda
Vlčata: Marvin, Dan, Petr, Matěj, Honza Z.